Nově online objednávka pro objednání klikněte zde

Soukromé oslavy

Hotel Na Skalkách

Firemní oslavy

Firemní akce u nás pořádáme pravidelně. Máme tedy zkušenost v jednání o jídelníčku, při přípravě speciálního programu. Navíc naše prostory salónku můžete využít pro prezentaci na LCD televizoru, vedení klidného jednání, pohoštění významného zákazníka nebo partnera a jiným účelům.

Rodinné oslavy

Rodinné oslavy jsou při větším počtu hostů náročným úkolem pro každou hospodyňku a její domácnost. Užijte si klidu, vychutnejte si pocit, že se o Vás a Vaše hosty někdo postará.

Nabízíme

Na oslavy a večírky se specializujeme již řadu let a s jejich přípravou máme bohaté zkušenosti. Rádi pomůžeme vše připravit a zorganizovat tak, aby Váš večírek byl nezapomenutelným zážitkem jak pro Vás, tak Vaše hosty. Pro naše stálé partnery organizujeme pravidelně firemní večírky. Staňte se také jedním z nich a poznejte kouzlo uspořádání oslavy, večírku nebo narozeninové party v hotelu Na Skalkách.

Kapacita restaurace

Máme k dispozici jídelnu s kapacitou až 50 míst, salónek s kapacitou až 20 míst a restauraci Veranda s kapacitou až 35 míst. Při příznivém počasí je možnost k oslavám využít i venkovní zahrádku pro 100 osob.
Kontaktujte nás!